Paintball

paintball-oponyJest to rodzaj gry zespołowej polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu urządzeń zbliżonych kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej, tzw. markerów, które za pomocą sprężonego powietrza wystrzeliwują pociski w kształcie kulki na bazie żelatyny spożywczej wypełnionej biodegradowalną farbą. Trafienie przeciwnika, podczas którego kulka rozbija się, pozostawiając kolorowy ślad na ciele, masce bądź markerze zawodnika, powoduje jego eliminację z gry.

Gra może odbywać się na ograniczonym terenie o powierzchni ok. 2 ha, a także w lesie wg określonych wcześniej scenariuszy.

poleDo dyspozycji graczy przeznaczone jest prawie 2 ha pola gry z przeszkodami i okopami. Zabezpieczona część obserwacyjna umożliwia oglądanie rozgrywek widzom bez żadnej obawy o trafienie. W pobliżu pola znajduje się plac rekreacyjny na którym zbudowany jest wigwam z ogniskiem umożliwiający grillowanie prawie przy każdej pogodzie. Całość stanowi część gospodarstwa agroturystycznego mogącego pomieścić 26 osób w 8 pokojach z wejściami bezpośrednio z dworu oraz własnymi łazienkami. Dodatkowo w obrębie gospodarstwa znajdują się dwie duże świetlice umożliwiające organizacje szkoleń i imprez integracyjnych z pełnym cateringiem.

Istnieje możliwość dojazdu do klientów. Jeśli posiadasz unikalne miejsce, grupa przekracza 15 osób a odległość nie przekracza 100 km dojedziemy za darmo. Poniżej wymaganej liczby osób lub jeśli odległość przekroczy 100 należy doliczyć kwotę za przejazd.


Cennik:

  1. Paintball – 40 zł/os (w tej cenie uwzględniono korzystanie z munduru, maski, markera paintballowego,
    ochraniaczy na szyje i 100 kulek)
  2. Kulki – każde kolejne 100 szt. kosztuje 10 zł
  3. Promocje – w grupach powyżej 10-ciu osób jedna osoba ma wstęp gratis, powyżej 20-stu osób dwie osoby.

Możliwość negocjacji cen przy organizacji imprez integracyjnych.

© Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: A1